top of page

Dlaczego kinezjologia?

Szybka i skuteczna terapia oparta na neurobiologii metodą One Brain Warszawa Trójmisto Gdańsk Gdynia Sopot

Przede wszystkim dlatego, że metoda jest bardzo efektywna i szybko można odczuć rezultaty.


Efekt poprawy samopoczucia możemy uzyskać często już po pierwszej sesji. Systematyczna terapia pozwala w ciągu kilku/kilkunastu sesji osiągnąć radykalną zmianę. 

 

Techniki kinezjologiczne są tak skuteczne ponieważ bazują na najnowocześniejszej wiedzy z dziedziny neurobiologii, psychologii, badaniach nad genetyczną strukturą organizmu człowieka oraz odkryciach fizyki kwantowej. Wykorzystuje również wiedzę o przepływach energetycznych w organizmie, znaną z tradycyjnej medycyny chińskiej (co współcześnie udowodniła fizyka kwantowa).*

 

Odblokowanie metodą One Brain ® prowadzi do integracji poziomej i pionowej mózgu, do zwiększenia jego aktywności, co w konsekwencji oznacza poprawę samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

 

Metoda One Brain ® jest łagodna, nieinwazyjna. Z trudnymi doświadczeniami konfrontujemy się z pozycji obserwatora; nie ma potrzeby ponownego przeżywania traumatycznych wydarzeń. System One Brain ® pozwala przywrócić, zaburzoną w wyniku stresujących przeżyć, równowagę i komunikację pomiędzy półkulami mózgowymi i dalej w całym systemie nerwowym organizmu.

 

Pracujemy z systemem przekonań, "zlokalizowanym" w konkretnym obszarze mózgu. Systemem przekonań, który  może nas ograniczać, "wymuszając" niechcianą przez nas reakcję, a może otworzyć nam nowe możliwości. Możliwości, z których do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy, bo… ograniczał nas nasz system przekonań ;-)

 

 

¹ Koncepcja organizmu jako systemu energetycznego znana jest medycynie Wschodu od tysięcy lat, a sposoby równoważenia energii w ciele stosowane i udoskonalane przez wieki. Wiedza o meridianach znajduje zastosowanie zarówno w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, akupunkturze, akupresurze, japońskim masażu shiatsu, jak i zachodniej refleksologii, kinezjologii i systemie One Brain  ®.

bottom of page