Klientka Anny Szablewskiej One Brain Warszawa

Opinie i komentarze

 

 

Polecam panią Annę jako terapeutkę i One Brain jako doskonałą metodę do pracy ze sobą. Wypróbowałam do tej pory wiele metod, ale tylko One Brain dał szybkie i wymierne efekty. Polecam wszystkim, którzy chcą przestać "działać z automatu".

Sylwia, koordynator działu, mama dwójki dzieci

Klient terapeutki One Brain Anny Szablewskiej Warszawa

Metoda One Brain prowadzona przez panią Annę jest jedną z najlepszych technik pracy nad sobą. Można przy jej pomocy pracować nad tym co przydarza nam się w życiu na bieżąco jak również nad sprawami, które są przewlekle i trwają od wielu lat. Zaskakująca jest skuteczność tej metody, która w połączeniu z profesjonalizmem pani Anny, pozwala odczuć zmiany, po pracy nad danym tematem, często niemal natychmiast, co jest rzadko spotykane w przypadku innych metod u innych specjalistów, u których byłem. Mi udało się rozwiązać wiele problemów, które spotykały mnie cyklicznie od wielu lat w relacjach z ludźmi, dzięki czemu mogłem w końcu ruszyć "do przodu" w obszarze zawodowym i osobistym.

Maciej, grafik

Klient terapeutki One Brain Anny Szablewskiej Warszawa

Bardzo zainteresowała mnie metoda One Brain, gdy tylko o niej usłyszałam. Już po pierwszej sesji czułam się lepiej. Natomiast w krótkim czasie zaczęłam zauważać, że mam lepsze spojrzenie na świat, a w szczególności mam lepszy kontakt z samą sobą. Po wizycie u Pani Anny wychodzę z lepszym samopoczuciem. Mam w sobie dużo pozytywnych myśli, więcej energii do działania i zmiany swojego życia na lepsze. Polecam wypróbowania tej metody!

Marzena, mama 6-latka

Klientka One Brain Warszawa

Od zawsze bałam się wody, podejmowałam próby nauki pływania, ale stres był duży i nic z tego nie wychodziło. Zrobiłyśmy sesję odblokowania z tematem lęku przed wodą. Teraz, kiedy już upłynął miesiąc od czasu zakończenia mojej "pracy domowej", weszłam do basenu, leżałam sama na tafli wody, byłam spokojna. Nie bałam się, nie wpadłam w panikę w wodzie, tak jak to było kiedyś. Może wreszcie będę pływać; tak tego zazdrościłam innym. Sama sesja jest bezstresowa, a kłopot gdzieś się później ulatnia.

Joanna, radca prawny

Klientka One Brain Warszawa

W metodzie ONE BRAIN najwspanialsze jest to, że od razu widać efekty. I nie jest to coś na zasadzie było i nie ma. Po prostu odkryłam, że mam inny stosunek do danej rzeczy. Metoda jest bardzo wszechstronna i można nią pracować nad różnymi problemami, łącznie z dolegliwościami fizycznymi (które okazują się mieć źródło w emocjach).  Pani Ania jest osobą pełną spokoju i zrozumienia, z bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami. Pomogła mnie i mojej nastoletniej córce odnaleźć siebie.
 

Bożena, terapeutka techniki Bowena, mama dwójki nastolatków

Klientka terapeutki Anny Szablewskiej One Brain Warszawa

Jest to rewelacyjna metoda. Efekty widać już po jednej sesji. Pozytywne zmiany następują natychmiast. Sesje u pani Anny, która daje dużo ciepła, wsparcia i zrozumienia, wprowadziły dużo spokoju i radości do mojego życia. Każdy dzień witam uśmiechem i lekkością. Sesje te pozwoliły mi spojrzeć na dzieciństwo z innej strony, dzięki czemu relacje z rodzicami są lepsze, więcej w nich akceptacji i zrozumienia. Dziękuję za nowe życie i polecam innym.

Aneta, nauczycielka, mama 2-latki

Klientka terapeutki Anny Szablewskiej One Brain Gdańsk

Pani Anna pomogła mojej córce uporać się z problemami z czytaniem, dysleksją, "odpływaniem" myślami w czasie lekcji, nieśmiałością wobec dzieci w klasie, problemami z nauką angielskiego. Przed nami jeszcze kilka wyzwań, ale po kolei je "przerabiamy" :)

 

Magdalena, przedsiębiorca, mama 13-latki

Klient Anny terapeutki Szablewskiej One Brain Warszawa

Na co dzień doświadczamy sytuacji stresowych, wprawiających nas w różne skrajne stany emocjonalne. Nie sposób poradzić sobie ze wszystkimi ich skutkami samemu. One Brain, jako innowacyjny sposób na poradzenie sobie z wieloma niekorzystnymi dla naszej psychiki zdarzeniami i naszymi reakcjami na te zdarzenia, pozwala na odzyskanie sprawności emocjonalnej, intelektualnej i wyeliminowanie niekorzystnych czynników wpływających na nasz stan emocjonalny w codziennym życiu. Polecam skuteczną metodę One Brain.

 

Tomasz, dr nauk prawnych, wykładowca, ojciec dwóch synów