top of page

Opinie klientów

Opionie klientów o Anna Szablewska kinezjolog Warszawa

Do pani Anny Szablewskiej trafiłyśmy z córką kilka lat temu z problemem dysleksji, ale widząc jak dobrze działa stosowana metoda zaczęłyśmy rozwiązywać inne problemy natury psychologicznej i zdrowotnej. Z czasem cała nasza rodzina trafiła na sesje, rozwiązując różne sprawy - przygotowania do egzaminów, problemy rodzinne, choroby. Polecam zarówno panią Szablewską, która jest bardzo profesjonalna, jak i stosowaną przez terapeutkę metodę. Do pani Anny Szablewskiej można zwrócić się z każdym problemem.

Agnieszka

Dzięki sesjom z Panią Anią odzyskałam radość życia i siłę do działania. Trafiłam do niej z chorobą autoimmunologiczną, która dawała wiele objawów somatycznych i depresję. W trakcie sesji stopniowo zaczęłam odzyskiwać wewnętrzny spokój i równowagę. Objawy somatyczne wycofały się tak, że lekarz prowadzący zalecił zmniejszanie dawek leków. To cieszy, ale największą radość sprawia mi to, że znalazłam drogę do siebie i zaczyna mi być ze sobą dobrze. Doświadczam tego każdego dnia, widząc swoich bliskich, dając im swoją miłość i przyjmując od nich. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że dzięki sesjom pojednałam się ze sobą. Stres mnie nie obezwładnia, bo wiem, że mam w sobie wszystko, żeby sobie z nim poradzić. Pani Aniu, z całego serca dziękuję!

Joanna

Na sesji u Pani Ani pojawiłam się po dłuższym poszukiwaniu pomocy i próbach wielu metod. Przyszłam z różnymi problemami własnymi i dotyczącymi moich dzieci, nie szukając

konkretnie kinezjologii, a po prostu pomocy, która przynosi efekty. Zaskoczyłam mnie ogromna trafność diagnozy a następnie skuteczność tej pracy w bardzo szerokiej gamie problemów;

Od zdrowotnych, emocjonalnych aż po wiele innych obszarów. To bardzo głęboka, wszechstronna oraz wysoce precyzyjna praca, która po prostu działa i przynosi efekty w krótkim czasie. Dzięki tej pracy uporałam się między innymi z problemami hormonalnymi, które dość szybko wyregulowały się. Pracowałam też z afazją syna i zaburzeniami koncentracji oraz stresem szkolnym córki i efekt był bardzo pozytywny w obu wypadkach.

Pani Ania posiada niezwykle szeroką i unikalną wiedzę, którą doskonale łączy, a efekty sesji pojawiają się w przeciągu kilku dni. Ponadto jest wysoce profesjonalna, ciepła i rzetelna. Każda sesja jest wartościowa oraz trafia w sedno problemu, poszerza świadomość i poprawia zdrowie. Gorąco każdemu polecam!

Iwona

Kinezjologia wyprowadziła mnie z ciężkich powikłań po Covidzie i operacji. Myślałam, że przychodzę po pomoc w sprawach związanych z psychiką (stany lękowe, ataki paniki związane z traumą poszpitalną), a okazało się, że z wizyty na wizytę naprawiam cały organizm. Poprawa była wręcz spektakularna.

Po sukcesie z moim zdrowiem przyprowadziłam do Pani Ani tatę któremu po trzech wizytach spadły markery PSA z 13 na 10. 

Kinezjologia jest wspaniałą metodą, ale wymaga również genialnego terapeuty. Dlatego zawsze polecam Annę Szablewską. Osobę o ogromnej wiedzy, niezwykłym skupieniu i intuicji. Jestem wdzięczna za to spotkanie.

Monika


Bardzo cenię sobie sesje z Panią Anią. Odkąd rozpoczęłyśmy współpracę obserwuję u siebie znaczące zmiany. Pani Ania jest bardzo ciepła i ma dar nawiązywania kontaktu z młodymi osobami, dzięki czemu potrafię się przed nią otworzyć, nawet w bardzo trudnych dla mnie tematach. Sesje z Panią Anią dają mi duże poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i wglądu w siebie. A po sesjach zawsze czuję się lekko.

Maria


Pani Anna to doświadczony specjalista. Wykazuje się empatią i bardzo spokojnie tłumaczy na czym polega metoda którą stosuje. Na początku przeprowadza wnikliwy wywiad, na podstawie którego omawiane są etapy terapii. Dzięki sesjom udało się u mnie, między innymi, zbudować akceptację i pewność siebie, czego brakowało mi na co dzień, jak również w pracy i powodowało dużo stresu i frustracji. Dodatkowo, do Pani Ani na terapię trafił mój syn, u którego także było sporo problemów emocjonalnych i zaburzeń sensorycznych. Dzięki sesjom syn zasypia sam, nie boi się ciemności, jest bardziej odważny w szkole, lepiej radzi sobie z nauką, chętniej wchodzi w interakcje z rówieśnikami, opanował nieśmiałość. Przed nami jeszcze kilka tematów do przerobienia.

Renata

Mam regularne sesje z Anią od 3 lat. Przepracowałyśmy wspólnie przeróżne tematy związane ze zdrowiem, relacjami, pracą, życiem. Kiedy trafiłam do Ani, miałam w sobie olbrzymie pokłady stresu i innych niewspierających emocji, których nawet nie potrafiłam rozpoznać i nazwać. Stopniowo czyścimy je warstwa po warstwie, tak żebym mogła żyć świadomie, radośnie i kochać siebie pełną piersią. Mam poczucie, że z pomocą i wsparciem Ani dojrzałam emocjonalnie i dorosłam. Nauczyłam się patrzeć na świat swoimi oczami, ze swojej perspektywy dorosłej osoby. Zrozumiałam, że rzeczy dzieją się dla mnie i już jestem w stanie samodzielnie dostrzegać jaki niosą dla mnie dar i jak sobie z nimi radzić, tak żeby mi służyły. Nauczyłam się żyć życiem i jestem wdzięczna, że już wiem co to znaczy. Techniki Ani sprawdzają się dla mnie idealnie, czuję jej wsparcie, zaangażowanie, profesjonalizm i ciepło, które są dla mnie bardzo ważne podczas sesji w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania.

Aneta

Zgłosiłem się z problemem klaustrofobii, uniemożliwiającej mi korzystanie z windy. Sama myśl o jeździe windą powodowała niepokój i chęć ucieczki, a jazda dawała silne reakcje ciała: szybkie bicie serca i szum w głowie. Objawy te nasilały się przy jakichkolwiek dodatkowych dźwiękach, czy zmianach płynności ruchu windy. Po sesji panika i chęć ucieczki obniżyły się do poziomu dyskomfortu, a objawy ze strony ciała zniknęły w 100 %. Nie polubiłem jazdy windą, ale mogę z nich korzystać.

Adam


Mam szczęście uczestniczyć w terapii prowadzonej przez Osobę, która oprócz wiedzy i doświadczenia z zakresu psychologii, ma unikatową w Polsce wiedzę i doświadczenie z dziedziny kinezjologii, psychokinezjologii, SIPS i innych terapii, która czasami w czasie jednej sesji pozwala na pozbycie się negatywnych skutków różnego rodzaju traum, niekorzystnych wzorców i wewnętrznych kodów, które nie pozwalają na spokojne i szczęśliwe życie i które determinują nasze zachowanie. Bardzo polecam, szczególnie, że mam porównanie z tradycyjną psychoterapią, która nie dawała tak szybkich, głębokich i trwałych efektów.

Grażyna

 

Serdecznie polecam Panią Anię. Należę do osób, które nigdy nie szukają pomocy, bo przecież zawsze dają sobie radę same :) Jednak problem lockdown, dorastający zbuntowany nastolatek, zachwiana równowaga psychiczna i wolno zbliżające się problemy w pracy nieco zmieniły to myślenie. Dzieki Pani Ani wszystko powoli i skutecznie wróciło do normy, a co lepsze, na poziom dużo wyższy niż wcześniej. Pani Ania pomogła mi również wyeliminować realny problem ze zdrowiem; wyleczyła wiec nie tylko mojego ducha ale i ciało. Dziękuje!

Lucyna


Od 2014 roku korzystam z usług terapeutycznych Anny Szablewskiej i chciałbym podzielić się swoim szczerym i wdzięcznym spostrzeżeniem na temat jej pracy. Anna okazała się być nie tylko empatyczną terapeutką, ale również prawdziwym wsparciem w moim życiu.

Jako osoba o wrażliwej naturze, często stawiałem czoła trudnym sytuacjom i emocjonalnym wyzwaniom. Rozwód, długotrwałe rozłąki z moimi Synami, unieważnienie małżeństwa oraz problemy finansowe - to tylko niektóre z wydarzeń, które spotkały mnie w ciągu ostatnich 9 lat. Również w sferze zawodowej doświadczyłem różnorodnych trudności, takich jak bezrobocie, przeciążenie pracą oraz dynamiczne zmiany w świecie technologii, które wpływały na moje samopoczucie.

Dzięki terapii poczułem nie tylko ulgę wobec skutków tych trudnych doświadczeń, ale również zbudowałem wewnętrzną siłę i zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami. Jej profesjonalne podejście i umiejętność słuchania pomogły mi w zrozumieniu własnych emocji, przekształceniu negatywnych przekonań i budowaniu pozytywnego podejścia do życia.

Dzisiaj mogę spojrzeć na przyszłość z nadzieją i pewnością, że jestem gotowy na kolejne wyzwania. Pragnę podziękować Annie za jej wyjątkową pracę, za to, że była ze mną na tej terapeutycznej drodze. Jej wiedza, empatia i zaangażowanie przyczyniły się do mojego rozwoju osobistego i osiągnięcia większej równowagi emocjonalnej.

Tomasz

Polecam terapeutka kompetentna i profesjonalna. Równowaga wewnętrzna oraz relacje z dorastającym nastolatkiem wyprowadzone na prostą :)

Joanna

Pani Anna = pełny profesjonalizm i to z empatią. Na sesjach łączy zagadnienia psychologiczne i świat kinezjologii. Bardzo mi pomogła zarówno w sferze fizycznej jak i duchowej. Ma bardzo szeroki wachlarz metod terapeutycznych i dynamicznie je dopasowuje do aktualnej sytuacji. Ważne: jest to bezpieczna przestrzeń, w której można dać sobie pomóc bez obawy o jakieś późniejsze zaburzenia energetyczne. Polecam.

Marcin

Polecam pracę z Panią Anną Szablewską
...uwolniony od stresu i napięcia nerwowego Arkadiusz

Od zawsze bałam się wody, podejmowałam próby nauki pływania, ale stres był duży i nic z tego nie wychodziło. Zrobiłyśmy sesję odblokowania z tematem lęku przed wodą. Teraz, kiedy już upłynął miesiąc od czasu zakończenia mojej "pracy domowej", weszłam do basenu, leżałam sama na tafli wody, byłam spokojna. Nie bałam się, nie wpadłam w panikę w wodzie, tak jak to było kiedyś. Może wreszcie będę pływać; tak tego zazdrościłam innym. Sama sesja jest bezstresowa, a kłopot gdzieś się później ulatnia.

Joanna


Metody pani Anny są niekonwencjonalne, ale warto jej zaufać, ponieważ efekty są niesamowite. Miałam guza na tarczycy i po sesjach guz zniknął. Sesje u pani Anny pomagają na problemy zarówno emocjonalne jak i fizyczne.

Elżbieta


Jest to rewelacyjna metoda. Efekty widać już po jednej sesji. Pozytywne zmiany następują natychmiast. Sesje u pani Anny, która daje dużo ciepła, wsparcia i zrozumienia, wprowadziły dużo spokoju i radości do mojego życia. Każdy dzień witam uśmiechem i lekkością. Sesje te pozwoliły mi spojrzeć na dzieciństwo z innej strony, dzięki czemu relacje z rodzicami są lepsze, więcej w nich akceptacji i zrozumienia. Dziękuję za nowe życie i polecam innym.

Aneta


Bardzo zainteresowała mnie metoda One Brain, gdy tylko o niej usłyszałam. Już po pierwszej sesji czułam się lepiej. Natomiast w krótkim czasie zaczęłam zauważać, że mam lepsze spojrzenie na świat, a w szczególności mam lepszy kontakt z samą sobą. Po wizycie u Pani Anny wychodzę z lepszym samopoczuciem. Mam w sobie dużo pozytywnych myśli, więcej energii do działania i zmiany swojego życia na lepsze. Polecam wypróbowania tej metody!

Marzena


Metoda One Brain prowadzona przez panią Annę jest jedną z najlepszych technik pracy nad sobą. Można przy jej pomocy pracować nad tym co przydarza nam się w życiu na bieżąco jak również nad sprawami, które są przewlekle i trwają od wielu lat. Zaskakująca jest skuteczność tej metody, która w połączeniu z profesjonalizmem pani Anny, pozwala odczuć zmiany, po pracy nad danym tematem, często niemal natychmiast, co jest rzadko spotykane w przypadku innych metod u innych specjalistów, u których byłem. Mi udało się rozwiązać wiele problemów, które spotykały mnie cyklicznie od wielu lat w relacjach z ludźmi, dzięki czemu mogłem w końcu ruszyć "do przodu" w obszarze zawodowym i osobistym.

Maciej


W metodzie One Brain najwspanialsze jest to, że od razu widać efekty. I nie jest to coś na zasadzie było i nie ma. Po prostu odkryłam, że mam inny stosunek do danej rzeczy. Metoda jest bardzo wszechstronna i można nią pracować nad różnymi problemami, łącznie z dolegliwościami fizycznymi (które okazują się mieć źródło w emocjach). Pani Ania jest osobą pełną spokoju i zrozumienia, z bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami. Pomogła mnie i mojej nastoletniej córce odnaleźć siebie.

Bożena

bottom of page