Opinie i komentarze

 

 

Polecam panią Annę jako terapeutkę i One Brain jako doskonałą metodę do pracy ze sobą. Wypróbowałam do tej pory wiele metod, ale tylko One Brain dał szybkie i wymierne efekty. Polecam wszystkim, którzy chcą przestać "działać z automatu".

Sylwia, koordynator działu, mama dwójki dzieci

Metoda One Brain prowadzona przez panią Annę jest jedną z najlepszych technik pracy nad sobą. Można przy jej pomocy pracować nad tym co przydarza nam się w życiu na bieżąco jak również nad sprawami, które są przewlekle i trwają od wielu lat. Zaskakująca jest skuteczność tej metody, która w połączeniu z profesjonalizmem pani Anny, pozwala odczuć zmiany, po pracy nad danym tematem, często niemal natychmiast, co jest rzadko spotykane w przypadku innych metod u innych specjalistów, u których byłem. Mi udało się rozwiązać wiele problemów, które spotykały mnie cyklicznie od wielu lat w relacjach z ludźmi, dzięki czemu mogłem w końcu ruszyć "do przodu" w obszarze zawodowym i osobistym.

Maciej, grafik

Bardzo zainteresowała mnie metoda One Brain, gdy tylko o niej usłyszałam. Już po pierwszej sesji czułam się lepiej. Natomiast w krótkim czasie zaczęłam zauważać, że mam lepsze spojrzenie na świat, a w szczególności mam lepszy kontakt z samą sobą. Po wizycie u Pani Anny wychodzę z lepszym samopoczuciem. Mam w sobie dużo pozytywnych myśli, więcej energii do działania i zmiany swojego życia na lepsze. Polecam wypróbowania tej metody!

Marzena, mama 6-latka

Od zawsze bałam się wody, podejmowałam próby nauki pływania, ale stres był duży i nic z tego nie wychodziło. Zrobiłyśmy sesję odblokowania z tematem lęku przed wodą. Teraz, kiedy już upłynął miesiąc od czasu zakończenia mojej "pracy domowej", weszłam do basenu, leżałam sama na tafli wody, byłam spokojna. Nie bałam się, nie wpadłam w panikę w wodzie, tak jak to było kiedyś. Może wreszcie będę pływać; tak tego zazdrościłam innym. Sama sesja jest bezstresowa, a kłopot gdzieś się później ulatnia.

Joanna, radca prawny

W metodzie ONE BRAIN najwspanialsze jest to, że od razu widać efekty. I nie jest to coś na zasadzie było i nie ma. Po prostu odkryłam, że mam inny stosunek do danej rzeczy. Metoda jest bardzo wszechstronna i można nią pracować nad różnymi problemami, łącznie z dolegliwościami fizycznymi (które okazują się mieć źródło w emocjach).  Pani Ania jest osobą pełną spokoju i zrozumienia, z bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami. Pomogła mnie i mojej nastoletniej córce odnaleźć siebie.
 

Bożena, terapeutka techniki Bowena, mama dwójki nastolatków

Jest to rewelacyjna metoda. Efekty widać już po jednej sesji. Pozytywne zmiany następują natychmiast. Sesje u pani Anny, która daje dużo ciepła, wsparcia i zrozumienia, wprowadziły dużo spokoju i radości do mojego życia. Każdy dzień witam uśmiechem i lekkością. Sesje te pozwoliły mi spojrzeć na dzieciństwo z innej strony, dzięki czemu relacje z rodzicami są lepsze, więcej w nich akceptacji i zrozumienia. Dziękuję za nowe życie i polecam innym.

Aneta, nauczycielka, mama 2-latki

Pani Anna pomogła mojej córce uporać się z problemami z czytaniem, dysleksją, "odpływaniem" myślami w czasie lekcji, nieśmiałością wobec dzieci w klasie, problemami z nauką angielskiego. Przed nami jeszcze kilka wyzwań, ale po kolei je "przerabiamy" :)

 

Magdalena, przedsiębiorca, mama 13-latki

Na co dzień doświadczamy sytuacji stresowych, wprawiających nas w różne skrajne stany emocjonalne. Nie sposób poradzić sobie ze wszystkimi ich skutkami samemu. One Brain, jako innowacyjny sposób na poradzenie sobie z wieloma niekorzystnymi dla naszej psychiki zdarzeniami i naszymi reakcjami na te zdarzenia, pozwala na odzyskanie sprawności emocjonalnej, intelektualnej i wyeliminowanie niekorzystnych czynników wpływających na nasz stan emocjonalny w codziennym życiu. Polecam skuteczną metodę One Brain.

 

Tomasz, dr nauk prawnych, wykładowca, ojciec dwóch synów

One Brain Warszawa
© Anna Szablewska

  • Facebook Social Icon

Zadzwoń

604 458 359