top of page
Szybka i skuteczna terapia oparta na neurobiologii metodą One Brain Warszawa Trójmisto Gdańsk Gdynia Sopot

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo będzie trwała moja terapia?

Czy można przyspieszyć terapię?

Czy rezultaty sesji są trwałe?

Czy w terapii dziecka uczestniczy rodzic?

Czy można całkowicie zlikwidować dysleksję, tiki?

Czy kotwiczenia po sesjach są konieczne?

Czy Metodą One Brain pracuje się z parami?

Przede wszystkim dlatego, że metoda jest bardzo efektywna i szybko można odczuć rezultaty.


Efekt poprawy samopoczucia możemy uzyskać często już po pierwszej sesji. Systematyczna terapia pozwala w ciągu kilku/kilkunastu sesji osiągnąć radykalną zmianę. 

 

Techniki One Brain ® są tak skuteczne ponieważ bazują na najnowocześniejszej wiedzy z dziedziny neurobiologii, psychologii, kinezjologii, badaniach nad genetyczną strukturą organizmu człowieka oraz odkryciach fizyki kwantowej. Wykorzystuje również wiedzę o przepływach energetycznych w organizmie, znaną z tradycyjnej medycyny chińskiej (co współcześnie udowodniła fizyka kwantowa).*

 

Odblokowanie Metodą One Brain ® prowadzi do integracji poziomej i pionowej mózgu, do zwiększenia jego aktywności, co w konsekwencji oznacza poprawę samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

 

Metoda One Brain ® jest łagodna, nieinwazyjna. Z trudnymi doświadczeniami konfrontujemy się z pozycji obserwatora; nie ma potrzeby ponownego przeżywania traumatycznych wydarzeń. System One Brain ® pozwala przywrócić, zaburzoną w wyniku stresujących przeżyć, równowagę i komunikację pomiędzy półkulami mózgowymi i dalej w całym systemie nerwowym organizmu.

 

Pracujemy z systemem przekonań, "zlokalizowanym" w konkretnym obszarze mózgu. Systemem przekonań, który  może nas ograniczać, "wymuszając" niechcianą przez nas reakcję, a może otworzyć nam nowe możliwości. Możliwości, z których do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy, bo… ograniczał nas nasz system przekonań ;-)

 

 

¹ Koncepcja organizmu jako systemu energetycznego znana jest medycynie Wschodu od tysięcy lat, a sposoby równoważenia energii w ciele stosowane i udoskonalane przez wieki. Wiedza o meridianach znajduje zastosowanie zarówno w chińskiej akupunkturze, akupresurze, japońskim masażu shiatsu, jak i zachodniej refleksologii i systemie One Brain  ®.

bottom of page