O mnie

Anna Szablewska konsultant terapeuta dorosłych, nastolatków i dzieci metodą One Brain Warszawa Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot

Ukończyłam Uniwersytet Gdański oraz Akademię Leona Koźmińskiego na kierunkach: Psychologia oraz Zarządzanie. Przez kilkanaście lat pracowałam w biznesie na stanowiskach menadżerskich. Jednocześnie studiowałam psychoterapię. Ukończyłam również między innymi, związane metodologicznie z metodą One Brain, kursy metody Touch for Health dr. Johna Tie, certyfikowane przez International Kinesiology College oraz szereg szkoleń z zakresu psychologii, kinezjologii, psychokinezjologii, psychobiologii, totalnej biologii/ recall healing.

 

Jednak to spotkanie z metodą One Brain ®  zmieniło moje życie. Doświadczyłam skuteczności pracy metodą One Brain ® na sobie i swojej rodzinie. Zdumiało mnie to, w jak krótkim czasie można osiągnąć znaczące efekty i realną zmianę życia na lepsze

Od 6 lat pracuję głównie metodą One Brain ®. Prowadzę sesje z dorosłymi, nastolatkami i dziećmi. W swojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie z różnych metod terapeutycznych i rozwojowych. 

Pracuję z ludźmi, którym zależy na wprowadzeniu zmian w swoim życiu, chcą przezwyciężyć własne ograniczenia, uporać się z trudnościami emocjonalnymi, wzmocnić poczucie wartości, być efektywnymi i skutecznymi w dążeniu do celów a także budować wartościowe relacje w życiu osobistym i zawodowym.

 

Pracuję też z osobami, które straciły poczucie celowości i sensu tego co robią, czują się sfrustrowane i pozbawione możliwości wyboru. Także z tymi, które przestały widzieć sens życia, doświadczają różnorodnych symptomów bólowych. Dla nich przede wszystkim praca metodą One Brain ® może oznaczać diametralną zmianę samopoczucia.

 

Pomagam również dzieciom i nastolatkom borykającym się między innymi z brakiem akceptacji siebie, obniżonym poczuciem własnej wartości różnorodnymi trudnościami szkolnymi oraz w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi. 

 

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, mieć wewnętrzny spokój i równowagę, poczucie harmonii w sobie i w relacjach z innymi na konsultacje One Brain ® w Warszawie.

Anna Szablewska

One Brain Warszawa
© Anna Szablewska

  • Facebook Social Icon

Zadzwoń

604 458 359