O mnie

Anna Szablewska konsultant terapeuta dorosłych, nastolatków i dzieci metodą One Brain Warszawa Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot

Ukończyłam Uniwersytet Gdański oraz Akademię Leona Koźmińskiego na kierunkach: Psychologia oraz Zarządzanie. Przez kilkanaście lat pracowałam w biznesie na stanowiskach menadżerskich. Jednocześnie studiowałam psychoterapię.

 

Jednak to spotkanie z kinezjologią, w pierwszej kolejności z metodą One Brain, zmieniło moje życie. Doświadczyłam skuteczności pracy One  Brain na sobie i swojej rodzinie. Zdumiało mnie to, w jak krótkim czasie można osiągnąć znaczące efekty i realną zmianę życia na lepsze. Od tego czasu, przez lata, poznawałam różne metody kinezjologiczne, szkoląc się u najlepszych nauczycieli kinezjologii na świecie. 

W swojej praktyce łączę obecnie różne metody pracy kinezjologicznej, wiedzę z zakresu psychologii, psychobiologii, totalnej biologii/ recall healing oraz tradycyjnej medycyny chińskiej.

 

Stosuję głównie metody: One Brain, neuroenergetyczną kinezjologię Hugo Tobara (m.in.: Brain Formatting, Physiology Formatting, Body Structure Balance, 5 elements Formatting, Balancing Borrelia), Touch for Health dr. Johna Tie'a, SIPS (Stress Indicator Point System) Iana Stubbingsa, GEMS Alexis Costello, RESET Philipa Rafferty'ego, gimnastykę mózgu Paula Dennisona.

Pracuję z ludźmi, którym zależy na wprowadzeniu zmian w swoim życiu, chcą przezwyciężyć własne ograniczenia, uporać się z trudnościami emocjonalnymi, wzmocnić poczucie wartości, być efektywnymi i skutecznymi w dążeniu do celów a także budować wartościowe relacje w życiu osobistym i zawodowym.

 

Pracuję też z osobami, które straciły poczucie celowości i sensu tego co robią, czują się sfrustrowane i pozbawione możliwości wyboru. Także z tymi, które przestały widzieć sens życia, doświadczają różnorodnych symptomów bólowych. Dla nich przede wszystkim praca kinezjologiczna może oznaczać diametralną zmianę samopoczucia.

 

Pomagam również dzieciom i nastolatkom borykającym się między innymi z brakiem akceptacji siebie, obniżonym poczuciem własnej wartości, różnorodnymi trudnościami szkolnymi oraz w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi. 

 

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, mieć wewnętrzny spokój i równowagę, poczucie harmonii w sobie i w relacjach z innymi na konsultacje kinezjologiczne w Warszawie.

Anna Szablewska

One Brain Warszawa
© Anna Szablewska

  • Facebook Social Icon

Zadzwoń

604 458 359