top of page

O mnie

IMG_20230629_130240_edited.jpg

Od ponad 12 lat pracuję jako kinezjolog, łącząc kinezjologię z psychologią. Specjalizuję się we wspieraniu dorosłych i dzieci w powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia. Zarówno tego emocjonalnego jak i fizycznego.
 

Wcześniej, bazując na moim akademickim wykształceniu z zakresu zarządzania i psychologii, przez kilkanaście lat pracowałam w biznesie. Jednocześnie studiowałam psychoterapię. 


Jednak to spotkanie z kinezjologią, w pierwszej kolejności z metodą One Brain, zmieniło moje życie. Doświadczyłam skuteczności pracy kinezjologicznej na sobie i swojej rodzinie. Zdumiało mnie to, w jak krótkim czasie można osiągnąć znaczące efekty i realną zmianę życia na lepsze. Od tego czasu, przez ostatnie kilkanaście lat, poznawałam różne metody kinezjologiczne, ucząc się u najlepszych nauczycieli kinezjologii na świecie.

W swojej praktyce łączę obecnie kinezjologię z wiedzą z zakresu psychologii i psychoterapii a także fizjologii, psychobiologii, totalnej biologii/ recall healing oraz tradycyjnej medycyny chińskiej. 

Od kilku lat koncentruję się na rozszerzaniu swojej wiedzy z zakresu fizjologii i patologii układów oraz biochemii ludzkiego organizmu. Ze szczególnym uwzględnieniem układu nerwowego i mózgu. Intensywnie szkolę się u nauczycieli z Australii, Austrii, Włoch, Anglii, Kostaryki i Ukrainy, by skutecznie pracować kinezjologicznie ze stresem zapisanym w organizmie, powodującym  dolegliwości fizyczne, symptomy chorób w ciele. Tak, aby efekty tej pracy mogły być również widoczne w badaniach medycznych. 

Lista ukończonych szkoleń z zakresu kinezjologii TUTAJ.

Stosuję głównie metody: SIPS (Stress Indicator Point System) Iana Stubbingsa, neuroenergetyczną kinezjologię Hugo Tobara, One Brain, Touch for Health dr Johna Tie'a, GEMS Alexis Costello, psychokinezjologię Gerarda Athiasa, K-Physis Marco Rado, RESET Philipa Rafferty'ego, gimnastykę mózgu Paula Dennisona. Można o nich poczytać TUTAJ

Pracuję z ludźmi, którym zależy na wprowadzeniu zmian w swoim życiu, którzy chcą przezwyciężyć własne ograniczenia, uporać się z trudnościami emocjonalnymi, wzmocnić poczucie wartości, być efektywnymi i skutecznymi w dążeniu do celów, zwiększyć możliwości koncentracji i nauki a także budować wartościowe relacje w życiu osobistym i zawodowym.

Pracuję z osobami, które doświadczają symptomów bólowych i chorobowych. Dla nich praca kinezjologiczna może oznaczać diametralną zmianę samopoczucia i powrót do zdrowia.

Wspieram w rozwoju osobistym i zawodowym, wykorzystujac zarówno narzędzia kinezjologiczne jak i coachingowe. Uczę wspierających technik samodzielnej pracy ze sobą.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, mieć wewnętrzny spokój i równowagę, poczucie harmonii w sobie i w relacjach z innymi na konsultacje kinezjologiczne w Warszawie oraz zdalnie.

Anna Szablewska

bottom of page