O mnie

Anna Szablewska konsultant terapeuta dorosłych, nastolatków i dzieci metodą One Brain Warszawa Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot

Ukończyłam Uniwersytet Gdański oraz Akademię Leona Koźmińskiego na kierunkach: Psychologia oraz Zarządzanie. Przez kilkanaście lat pracowałam w biznesie na stanowiskach menadżerskich. Jednocześnie studiowałam psychoterapię.

 

Jednak to spotkanie z kinezjologią, w pierwszej kolejności z metodą One Brain, zmieniło moje życie. Doświadczyłam skuteczności pracy One  Brain na sobie i swojej rodzinie. Zdumiało mnie to, w jak krótkim czasie można osiągnąć znaczące efekty i realną zmianę życia na lepsze. Od tego czasu, przez lata, poznawałam różne metody kinezjologiczne, szkoląc się u najlepszych nauczycieli kinezjologii na świecie. 

W swojej praktyce łączę obecnie różne metody pracy kinezjologicznej, wiedzę z zakresu psychologii, psychobiologii, totalnej biologii/ recall healing oraz tradycyjnej medycyny chińskiej.

 

Stosuję głównie metody: One Brain, neuroenergetyczną kinezjologię Hugo Tobara, Touch for Health dr. Johna Tie'a, SIPS (Stress Indicator Point System) Iana Stubbingsa, GEMS Alexis Costello, psychokinezjologię Gerarda Athiasa, RESET Philipa Rafferty'ego, gimnastykę mózgu Paula Dennisona.

Pracuję z ludźmi, którym zależy na wprowadzeniu zmian w swoim życiu, chcą przezwyciężyć własne ograniczenia, uporać się z trudnościami emocjonalnymi, wzmocnić poczucie wartości, być efektywnymi i skutecznymi w dążeniu do celów a także budować wartościowe relacje w życiu osobistym i zawodowym.

 

Pracuję też z osobami, które straciły poczucie celowości i sensu tego co robią, czują się sfrustrowane i pozbawione możliwości wyboru. Także z tymi, które przestały widzieć sens życia, doświadczają różnorodnych symptomów bólowych. Dla nich przede wszystkim praca kinezjologiczna może oznaczać diametralną zmianę samopoczucia.

 

Pomagam również dzieciom i nastolatkom borykającym się między innymi z brakiem akceptacji siebie, obniżonym poczuciem własnej wartości, różnorodnymi trudnościami szkolnymi oraz w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi. 

 

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, mieć wewnętrzny spokój i równowagę, poczucie harmonii w sobie i w relacjach z innymi na konsultacje kinezjologiczne w Warszawie.

Anna Szablewska